HISENSE 49 inča 49BM66AE 4K UHD 500 nita Digital Signage Display - 247 Operation outlet
Šifra: 46546
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Tip
      • Tip:
      • Digital Signage Display
    • Ekran
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Odziv:
      • 8ms
      • Tip panela:
      • IPS
      • Aktivna površina:
      • 1.097.2mm x 630mm
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Veličina ekrana:
      • 49 inča
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 60Hz
      • Ostalo:
      • 72% NTSC color gamut, Haze 1%
      • Nativni kontrast:
      • Režim rada:
      • 247
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Edge-LED
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Osvetljenje:
      • 500 nita
    • Softver
      • Programi Ekskluzivne aplikacije Servisi:
      • Smart CMS
      • Operativni sistem:
      • Android 9
      • Ostalo:
      • OPS kompatibilan
    • Procesor Čipset
      • Procesor:
      • ARM Cortex-A53
      • Grafički procesor:
      • Mali-G52
    • Memorija
      • RAM memorija:
      • 2GB
      • Unutrašnja memorija:
      • 16GB
    • Mreža
      • Žična mreža (LAN):
      • 10100Mbps
      • Wi-Fi:
      • Da
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • USB priključci:
      • 1x USB
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • HDMI priključci:
      • 1, 1x HDMI 2.0b
      • Ukupno DVI priključaka:
      • 2 (Ulaz i izlaz)
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort
      • Ostali priključci Slotovi:
      • RJ-45, 1x RS-232 in, 1x RS-232 out
      • VGA D-sub:
      • 1
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 9W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Montiranje na zid:
      • VESA 300mm x 300mm
      • Stanje:
      • Neadekvatna ambalaža, Oštećena ambalaža
      • Dodatne mogućnosti:
      • Mogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno
      • Masa:
      • 17kg
      • Pakovanje:
      • Naponski kabl, Daljinski upravljač, Uputstvo za rad
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 12 meseci
      • 12 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 00000Outlet
      • Digital Signage Display
    • Ekran
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Odziv:
      • 8ms
      • Tip panela:
      • IPS
      • Aktivna površina:
      • 1.097.2mm x 630mm
      • Uglovi gledanja:
      • Veličina ekrana:
      • 49 inča
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 60Hz
      • Nativni kontrast:
      • Režim rada:
      • 247
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Edge-LED
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Osvetljenje:
      • 500 nita
    • Softver
      • Smart CMS
      • Operativni sistem:
      • Android 9
      • OPS kompatibilan
    • Procesor Čipset
      • Procesor:
      • ARM Cortex-A53
      • Grafički procesor:
      • Mali-G52
    • Memorija
      • RAM memorija:
      • 2GB
      • Unutrašnja memorija:
      • 16GB
    • Mreža
      • Žična mreža (LAN):
      • 10100Mbps
      • Wi-Fi:
      • Da
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • USB priključci:
      • 1x USB
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • HDMI priključci:
      • 1, 1x HDMI 2.0b
      • Ukupno DVI priključaka:
      • 2 (Ulaz i izlaz)
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort
      • Ostali priključci Slotovi:
      • VGA D-sub:
      • 1
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 9W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Montiranje na zid:
      • VESA 300mm x 300mm