GIGABYTE GP-UD750GM 750W Modularno napajanje
Šifra: 64977
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Faktor snage:
      • >0.9
      • Tip:
      • Active PFC
      • Snaga:
      • 750 W
      • Efikasnost:
      • >90%
      • ATX standard:
      • 12V v2.31
      • Sistemi zaštite:
      • Vrsta kablova:
      • Potpuno modularni
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Gold
    • +12V naponske grane
      • 1:
      • 61A
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 732W
    • Ostale naponske grane
      • +3.3V:
      • 20A
      • 105W
      • +5V:
      • 20A
    • Modularni priključci
      • Molex 4pin:
      • 3
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2(4+4)pin
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
      • SATA:
      • 8
      • Ostali priključci:
      • 1x Floppy
      • PCI Express 8pin:
      • 4x (6+2) pin
    • Hlađenje
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Tip:
      • Aktivno
      • Broj ventilatora:
      • 1
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm
      • Ostalo:
      • Flat kablovi
      • Format:
      • ATX
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja
    • Osnovne karakteristike
      • Faktor snage:
      • >0.9
      • Active PFC
      • Snaga:
      • 750 W
      • Efikasnost:
      • >90%
      • ATX standard:
      • 12V v2.31
      • Sistemi zaštite:
      • Vrsta kablova:
      • Potpuno modularni
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Gold
    • +12V naponske grane
      • 61A
      • 732W
    • Ostale naponske grane
      • +3.3V:
      • 20A
      • 105W
      • +5V:
      • 20A
    • Modularni priključci
      • Molex 4pin:
      • 3
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2(4+4)pin
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
      • SATA:
      • 8
      • Ostali priključci:
      • 1x Floppy
      • PCI Express 8pin:
      • 4x (6+2) pin
    • Hlađenje
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Aktivno
      • Broj ventilatora:
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm