GEIL DIMM DDR4 8GB 3000MHz Super Luce RGB GALS48GB3000C16ASC
Šifra: 15028
      • Voltaža:
      • 1.2V
      • Kapacitet:
      • 8GB
      • Radni takt memorije:
      • 3.000MHz
      • Broj modula u pakovanju:
      • 1
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 120 meseci
    • Naziv artikla:
      • Voltaža:
      • 1.2V
      • Kapacitet:
      • 8GB
      • Radni takt memorije:
      • 3.000MHz