GEIL DIMM DDR4 16GB 3200MHz Pristine GAP416GB3200C22SC bulk
Šifra: 106323
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Karakteristike
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Broj modula u pakovanju:
      • 1
      • Voltaža:
      • 1.2V
      • Vrsta:
      • DIMM
      • Memorijski profil:
      • Intel XMP 2.0
      • Tip memorije:
      • DDR4
      • Kapacitet:
      • 16GB
      • Latencija:
      • Serija:
      • Pristine AMD
      • Broj pinova:
      • 288
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • RAM Memorije
    • Karakteristike
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Broj modula u pakovanju:
      • 1
      • Voltaža:
      • 1.2V