DDR4 8GB SO-DIMM 3200MHz, Non-ECC Unbuffered, CL22 1.2V, 260-pin 1Rx8 ( KVR32S22S8/8 )
Šifra: 5822
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Kapacitet:
  • 8 GB
  • Vrsta:
  • SO-DIMM
    • Vrsta:
    • SO-DIMM
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
    • Latencija:
    • Kapacitet:
    • 8GB
    • Napomena:
    • Single Rank
    • Broj pinova:
    • 260
    • Voltaža:
    • 1.2V
  • Naziv artikla:
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
    • Latencija:
    • Serija:
    • ValueRAM
    • Napomena:
    • Single Rank
    • Broj pinova:
    • 260
    • Voltaža:
    • 1.2V