GEIL DIMM DDR4 16GB (2x8GB kit) 3600MHz Orion RGB GAOSR416GB3600C18BDC
Šifra: 3247
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Kapacitet:
  • 16 GB (2x8 GB)
    • Radni takt memorije:
    • 3.600MHz
    • Voltaža:
    • 1.35V
    • Kapacitet:
    • 16GB
    • Reklamacioni period:
    • 120 meseci
  • Naziv artikla:
    • 2
    • 16GB
    • Radni takt memorije:
    • 3.600MHz
    • Voltaža:
    • 1.35V