DDR4 8GB 3200MHz, Non-ECC UDIMM, CL22 1.2V, 288-Pin 1Rx8 ( KVR32N22S8/8 )
Šifra: 3216
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Kapacitet:
  • 8 GB
  • Vrsta:
  • DIMM
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
    • Voltaža:
    • 1.2V
    • Vrsta:
    • DIMM
    • Broj pinova:
    • 288
    • Kapacitet:
    • 8GB
  • Naziv artikla:
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
    • Voltaža:
    • 1.2V