GEIL DIMM DDR4 16GB (2x8GB kit) 3200MHz Super Luce RGB GALS416GB3200C16ADC
Šifra: 30232
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Karakteristike
      • RGB:
      • Da
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Broj modula u pakovanju:
      • 2
      • Kapacitet:
      • 16GB
      • Voltaža:
      • 1.2V
      • Tip memorije:
      • DDR4
      • Vrsta:
      • DIMM
      • Serija:
      • Super Luce RGB
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • RAM Memorije
    • Karakteristike
      • RGB:
      • Da
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Broj modula u pakovanju:
      • 2
      • Kapacitet:
      • 16GB
      • Voltaža:
      • 1.2V