GEIL DIMM DDR4 16GB (2x8GB kit) 3200MHz Orion RGB GAOSR416GB3200C16BDC
Šifra: 3243
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Kapacitet:
  • 16 GB (2x8 GB)
  • Tip memorije:
  • DDR4
  • Vrsta:
  • DIMM
Artikal nije dostupan
  • Karakteristike
    • Serija:
    • Orion RGB AMD Edition Red
    • Vrsta:
    • DIMM
    • Kapacitet:
    • 16GB
    • RGB:
    • Da
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
    • Latencija:
    • Voltaža:
    • 1.35V
    • Broj modula u pakovanju:
    • 2
    • Tip memorije:
    • DDR4
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 36 meseci
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • RAM Memorije
  • Karakteristike
    • Serija:
    • Orion RGB AMD Edition Red
    • 16GB
    • RGB:
    • Da
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
    • Latencija:
    • Voltaža:
    • 1.35V