Šifra: 60002
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Konektori
    • USB2.0; USB3.0;
    • Brzina obrtaja
    • 5400rpm
    • Boja
    • crna
    • Materijal kućišta
    • Rubber; Plastic;
    • Karakteristike
    • Shock resistant; Rubber coated; Backup Software ;
    • Kapacitet
    • 2TB
    • Dimenzije
    • 130.8mm x 80.8mm x 24.5mm
    • Link ka sajtu proizvođača
    • http:www.transcend-info.comproductsCatlist.asp?modno=324&cat_no=190
    • Težina (kg)
    • 0
    • Format
    • 2.5"
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Hard disk HDD - SSD
    • Konektori
    • USB2.0; USB3.0;
    • Brzina obrtaja
    • 5400rpm
    • Boja
    • crna
    • Materijal kućišta
    • Rubber; Plastic;
    • Karakteristike
    • Kapacitet
    • 2TB
    • Dimenzije
    • 130.8mm x 80.8mm x 24.5mm
    • Link ka sajtu proizvođača
    • Težina (kg)
    • 0
    • Format
    • 2.5"