Šifra: 60001
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Težina (kg)
    • 0
    • Konektori
    • USB2.0; USB3.0;
    • Karakteristike
    • Shock resistant; Rubber coated; Backup Software ;
    • Link ka sajtu proizvođača
    • http:www.transcendusa.comproductsModDetail.asp?ModNo=324&LangNo=0&Func1No=&Func2No=
    • Brzina obrtaja
    • 5400rpm
    • Kapacitet
    • 1TB
    • Materijal kućišta
    • Rubber; Plastic;
    • Dimenzije
    • 130.8mm x 80.8mm x 19.0mm
    • Format
    • 2.5"
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Hard disk HDD - SSD
    • Težina (kg)
    • 0
    • Konektori
    • USB2.0; USB3.0;
    • Karakteristike
    • Link ka sajtu proizvođača
    • Brzina obrtaja
    • 5400rpm
    • Kapacitet
    • 1TB
    • Materijal kućišta
    • Rubber; Plastic;
    • Dimenzije
    • 130.8mm x 80.8mm x 19.0mm
    • Format
    • 2.5"