EWE PC AMD GAMING računar Ryzen 5 8400F32GB1TBRTX4060 8GB
- Proizvod iz grupe: Računari i radne stanice
- Proizvođač: EWE PC AMD
- Nema na stanju
Šifra: 85606
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
- Procesor Čipset
- Broj jezgara procesora:
- 6
- Čipset:
- AMD B650
- Klasa procesora:
- AMD Ryzen 5
- Radni takt procesora:
- 3.6GHz
- Model:
- Ryzen 5 8400F
- Model matične ploče:
- MSI PRO B650M-P
- Procesorsko ležište (socket):
- AMD AM5
- Memorija (RAM)
- Tip memorije:
- DDR5
- Model:
- 2x KF556C36BBEA-16 Fury Beast RGB EXPO
- Radni takt memorije:
- 5.600MHz
- Memorija (RAM):
- 32GB
- Grafika
- Tip memorije:
- GDDR6
- Grafika:
- nVidia
- Količina memorije:
- 8GB
- Grafički procesor:
- RTX 4060
- Model grafičke karte:
- RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G OC
- Skladištenje podataka
- Model SSD:
- M.2 NVMe SNV3S1000G NV3
- Tip skladištenja:
- SSD
- SSD interfejs:
- PCIe NVMe
- SSD:
- 1TB
- Kućište Napajanje
- Snaga napajanja:
- 650W
- Model kućišta:
- RAIDMAX MESHIAN X605
- Softver
- Operativni sistem:
- Bez operativnog sistema
- Periferni uređaji
- Miš:
- Bez
- Tastatura:
- Bez
- Ostalo
- Hlađenje:
- CM HYPER 212 HALO WHITE ARGB RR-S4WW-20PA-R1
- Gaming:
- Da
- Napomena:
- Sadržaj kućišta na slikama je ilustrativnog karaktera
- Reklamacioni period
- Reklamacioni period:
- 36 meseci
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Računari i radne stanice
- Procesor Čipset
- Broj jezgara procesora:
- 6
- Čipset:
- AMD B650
- Klasa procesora:
- AMD Ryzen 5
- Radni takt procesora:
- 3.6GHz
- Ryzen 5 8400F
- Model matične ploče:
- MSI PRO B650M-P
- AMD AM5
- DDR5
- Radni takt memorije:
- 5.600MHz
- 32GB
- GDDR6
- nVidia
- Količina memorije:
- 8GB
- Grafički procesor:
- RTX 4060
- Model grafičke karte:
- Skladištenje podataka
- Model SSD:
- M.2 NVMe SNV3S1000G NV3
- Tip skladištenja:
- SSD interfejs:
- PCIe NVMe
- 1TB
- Kućište Napajanje
- Snaga napajanja:
- 650W