EWE PC AMD GAMING računar Ryzen 5 550016GB512GBAMD6600 8GB
- Proizvod iz grupe: Računari i radne stanice
- Proizvođač: EWE PC AMD
- Nema na stanju
Šifra: 45078
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
- Procesor Čipset
- Klasa procesora:
- AMD Ryzen 5
- Radni takt procesora:
- 3.6GHz
- Model:
- Ryzen 5 5500
- Procesorsko ležište (socket):
- AMD AM4
- Model matične ploče:
- MSI B450M-A PRO MAX II
- Broj jezgara procesora:
- 6
- Čipset:
- AMD B450
- Memorija (RAM)
- Memorija (RAM):
- 16GB
- Radni takt memorije:
- 3.200MHz
- Model:
- KF432C16BB16 Fury Beast Black
- Tip memorije:
- DDR4
- Grafika
- Tip memorije:
- GDDR6
- Model grafičke karte:
- PULSE RX 6600 GAMING 8GB
- Grafički procesor:
- RX 6600
- Grafika:
- AMD Radeon
- Količina memorije:
- 8GB
- Skladištenje podataka
- SSD:
- 512GB
- Tip skladištenja:
- SSD
- SSD interfejs:
- PCIe NVMe
- Model SSD:
- M.2 PCIe Gen3 x4 LEGEND 710 ALEG-710-512GCS SSD
- Kućište Napajanje
- Model kućišta:
- IG-MAX N1907 OCTAGON 3F
- Snaga napajanja:
- 500W
- Model napajanja:
- MPW-5001-ACBN-BEU
- Softver
- Operativni sistem:
- Bez operativnog sistema
- Periferni uređaji
- Miš:
- Bez
- Tastatura:
- Bez
- Ostalo
- Napomena:
- Sadržaj kućišta na slikama je ilustrativnog karaktera
- Gaming:
- Da
- Reklamacioni period
- Reklamacioni period:
- 36 meseci
- 36 meseci
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Računari i radne stanice
- Procesor Čipset
- Klasa procesora:
- AMD Ryzen 5
- Radni takt procesora:
- 3.6GHz
- Ryzen 5 5500
- AMD AM4
- Model matične ploče:
- MSI B450M-A PRO MAX II
- Broj jezgara procesora:
- 6
- Čipset:
- AMD B450
- 16GB
- Radni takt memorije:
- 3.200MHz
- DDR4
- GDDR6
- Model grafičke karte:
- PULSE RX 6600 GAMING 8GB
- Grafički procesor:
- RX 6600
- AMD Radeon
- Količina memorije:
- 8GB
- Skladištenje podataka
- 512GB
- Tip skladištenja:
- SSD interfejs:
- PCIe NVMe
- Model SSD:
- Kućište Napajanje
- Model kućišta:
- IG-MAX N1907 OCTAGON 3F
- Snaga napajanja:
- 500W