ENERMAX EMB750EWT-NAC CYBERBRON III 750W 80 Plus Bronze napajanje
Šifra: 105357
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 9.210,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    • Osnovne karakteristike
      • Snaga:
      • 750 W
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Bronze
      • Tip:
      • Active PFC
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
      • Efikasnost:
      • 88%
      • ATX standard:
      • 12V v3.1
      • Sistemi zaštite:
    • +12V naponske grane
      • 1:
      • 62A
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 744W
    • Ostale naponske grane
      • 130W
      • +5V:
      • 20A
      • +3.3V:
      • 20A
    • Fiksni priključci
      • Molex 4pin:
      • 2
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • SATA:
      • 5
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2x 8(4+4)pin
      • Ostali priključci:
      • 1x 16pin(12+4P) 12V (2x6)
      • PCI Express 8pin:
      • 2x 8(6+2)pin
    • Hlađenje
      • Broj ventilatora:
      • 1
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm
      • Tip:
      • Aktivno
    • Fizičke karakteristike
      • Format:
      • ATX
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja
    • Osnovne karakteristike
      • Snaga:
      • 750 W
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Bronze
      • Active PFC
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
      • Efikasnost:
      • 88%
      • ATX standard:
      • 12V v3.1
      • Sistemi zaštite:
    • +12V naponske grane
      • 62A
      • 744W
    • Ostale naponske grane
      • 130W
      • +5V:
      • 20A
      • +3.3V:
      • 20A
    • Fiksni priključci
      • Molex 4pin:
      • 2
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • SATA:
      • 5
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2x 8(4+4)pin
      • Ostali priključci:
      • 1x 16pin(12+4P) 12V (2x6)
      • PCI Express 8pin:
      • 2x 8(6+2)pin
    • Hlađenje
      • Broj ventilatora:
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm
      • Aktivno
    • Fizičke karakteristike
      • Format:
      • ATX
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm