Eksterni hard disk 1TB Transcend TS1TSJ25H3B
Šifra: 49274
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Format 2.5 "
    Kapacitet diska 1 TB
    Povezivost USB 3.0
    Protok do 5 Gb/s
    Serija StoreJet® 25H3
    Napajanje USB 5V
    Boja Plava
    Dimenzije 131.8 mm × 80.8 mm × 19.0 mm
    Masa 216 g
    Ostalo 2.5" SATA HDDMilitary-grade shock resistanceNapredni trostepeni sistem za zaštitu od udaracaQuick Reconnect DugmeOne Touch Auto-Backup button256-bit AES file & folder encryption
    Format 2.5 "
    Kapacitet diska 1 TB
    Povezivost USB 3.0
    Protok do 5 Gb/s
    Serija StoreJet® 25H3
    Napajanje USB 5V
    Boja Plava
    Masa 216 g
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Hard disk HDD - SSD
    Format 2.5 "
    Napajanje USB 5V