Dell OptiPlex 7020 MT i7-1270016GB DDR5M.2 512GBDVDRW180WW11P K+M 3Y PS
Šifra: 84475
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • RAM Memorija:
  • 32 GB
  • Procesor:
  • Intel
  • Model procesora:
  • Intel® Core™ i7
Artikal nije dostupan
Procesor / Čipset
Klasa procesora
Intel Core i7
Model
i7-12700
Broj jezgara procesora
4
Broj logičkih jezgara (niti)
8
Radni takt procesora
2.1 GHz (4.9 GHz)
Ostalo
25MB Intel Smart Cache
Čipset
Intel Q670
Memorija (RAM)
Memorija (RAM)
16GB
Tip memorije
DDR5
Radni takt memorije
4.800MHz
Broj slotova
2 (oba zauzeta)
Popunjeni slotovi
2
Maksimalno podržano
64GB
Napomena
UDIMM
Grafika
Grafika
Intel
Grafički procesor
UHD Graphics 770
Tip memorije
Deljena
Skladištenje podataka
SSD
512GB
SSD interfejs
M.2 NVMe
Disk slotovi
1x M.2 NVMe, 1x 3.5 inča HDD
Interfejs raspooživih slotova
1x 3.5 inča HDD
Optički uređaj
DVD±RW
Mreža
Žična mreža (LAN)
10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
Priključci
Ukupno USB priključaka
8
Audio izlaz
1x 3.5mm (izlaz i mikrofon)
Video izlazi
1x HDMI 1.4b, 1x DisplayPort 1.4a
Napomena
Slotovi
PCI Express x16
1x PCIe Gen 3 (full height)
PCI Express x1 slot
2x PCIe Gen 3 (full height)
Audio
Ostalo
ALC3204-CG
Kućište / Napajanje
Model kućišta
Dell Mini Tower
Snaga napajanja
180W
Periferni uređaji
Tastatura
Dell Multimedia KB216 USB US crna
Miš
Dell MS116 Optical Scroll USB crni
Fizičke karakteristike
Dimenzije
324.3mm x 292.2mm x 154mm
Masa
6.37kg
Operativni sistem
Windows 11 Pro
Reklamacioni period
36 mesec
Procesor / Čipset
Klasa procesora
Model
i7-12700
Broj jezgara procesora
4
Broj logičkih jezgara (niti)
Radni takt procesora
2.1 GHz (4.9 GHz)
25MB Intel Smart Cache
Čipset
Intel Q670
16GB
DDR5
Radni takt memorije
4.800MHz
Broj slotova
2 (oba zauzeta)
Popunjeni slotovi
2
Maksimalno podržano
64GB
UDIMM
Grafički procesor
UHD Graphics 770
Deljena
Skladištenje podataka
SSD
512GB
SSD interfejs
M.2 NVMe
Disk slotovi
1x M.2 NVMe, 1x 3.5 inča HDD
Interfejs raspooživih slotova
1x 3.5 inča HDD
Optički uređaj
DVD±RW
Mreža
Žična mreža (LAN)
Priključci
Ukupno USB priključaka
Audio izlaz
1x 3.5mm (izlaz i mikrofon)
Video izlazi
Slotovi
PCI Express x16
1x PCIe Gen 3 (full height)
PCI Express x1 slot
2x PCIe Gen 3 (full height)
Audio
ALC3204-CG
Kućište / Napajanje
Model kućišta
Dell Mini Tower
Snaga napajanja
180W
Periferni uređaji
Tastatura
Miš
Fizičke karakteristike
Dimenzije
324.3mm x 292.2mm x 154mm
Masa
6.37kg
Operativni sistem
Windows 11 Pro
Reklamacioni period
36 mesec
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Računari i radne stanice
2.1 GHz (4.9 GHz)
4.800MHz
1x M.2 NVMe, 1x 3.5 inča HDD
1x 3.5 inča HDD
1x 3.5mm (izlaz i mikrofon)
180W
324.3mm x 292.2mm x 154mm