DDR5 16GB SO-DIMM 4800MHz, Non-ECC Unbuffered, CL40 1.1V, 262-pin 1Rx8 ( KVR48S40BS8-16 )
Šifra: 18344
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Karakteristike
      • Broj modula u pakovanju:
      • 1
      • Vrsta:
      • SO-DIMM
      • Latencija:
      • Serija:
      • ValueRAM
      • Radni takt memorije:
      • 4.800MHz
      • Voltaža:
      • 1.1V
      • Tip memorije:
      • DDR5
      • Kapacitet:
      • 16GB
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 120 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • RAM Memorije
    • Karakteristike
      • Broj modula u pakovanju:
      • 1
      • Vrsta:
      • SO-DIMM
      • Latencija:
      • Serija:
      • ValueRAM
      • Radni takt memorije:
      • 4.800MHz
      • Voltaža:
      • 1.1V