DDR3L 8GB 1600MHz, Non-ECC UDIMM, CL11 1.35V, 240-pin 2Rx8 ( KVR16LN11/8 )
Šifra: 3232
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Kapacitet:
  • 8 GB
  • Tip memorije:
  • DDR3
  • Vrsta:
  • DIMM
Artikal nije dostupan
  • Karakteristike
    • Napomena:
    • Low Voltage, Unbuffered
    • Radni takt memorije:
    • 1.600MHz
    • Voltaža:
    • 1.35V
    • Latencija:
    • Vrsta:
    • DIMM
    • Kapacitet:
    • 8GB
    • Broj pinova:
    • 240
    • Serija:
    • ValueRAM
    • Broj modula u pakovanju:
    • 1
    • Tip memorije:
    • DDR3
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 120 meseci
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • RAM Memorije
  • Karakteristike
    • Napomena:
    • Low Voltage, Unbuffered
    • Radni takt memorije:
    • 1.600MHz
    • Voltaža:
    • 1.35V