DAHUA 27 inča LM27-U401A FHD IPS gaming monitor
Šifra: 88899
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 31.130,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    • Ekran
      • Veličina piksela:
      • 0.1554mm x 0.1554mm
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Edge-LED
      • Nativni kontrast:
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Tip panela:
      • IPS
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Ostalo:
      • HDR, Haze 25%, Low Blue Light, 85% NTSC, 3H
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Tip ekrana:
      • LCD
      • Odziv:
      • 5ms
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 60Hz
      • Odnos stranica:
      • 16:9
    • Priključci Slotovi
      • USB priključci:
      • 1x USB tip C, 1x USB tip B, 2x USB tip A
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.0
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
    • Dodatne funkcije
      • Power delivery (preko USB-C):
      • Do 65W
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Širina:
      • 613.7mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
      • Dubina:
      • 52.7mm
      • Visina:
      • 366.7mm
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 5.4kg (sa postoljem)
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • F
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Veličina piksela:
      • 0.1554mm x 0.1554mm
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Edge-LED
      • Nativni kontrast:
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Tip panela:
      • IPS
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Ostalo:
      • Uglovi gledanja:
      • Tip ekrana:
      • LCD
      • Odziv:
      • 5ms
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 60Hz
      • Odnos stranica:
      • 16:9
    • Priključci Slotovi
      • USB priključci:
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.0
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno HDMI priključaka:
    • Dodatne funkcije
      • Do 65W
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Širina:
      • 613.7mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Dubina:
      • 52.7mm
      • Visina:
      • 366.7mm