COOLER MASTER MWE White 650W napajanje (MPE-6501-ACABW-EU) 3Y
Šifra: 45102
      • Snaga:
      • 650 W
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus
      • Efikasnost:
      • 85%
      • ATX standard:
      • ATX 12V V2.52
    • +12V naponske grane
      • 1:
      • 54A
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 648W
    • Ostale naponske grane
      • 120W
      • +3.3V:
      • 19A
      • +5V:
      • 19A
    • Fiksni priključci
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 8pin, 1(4+4)pin
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • SATA:
      • 6
      • Ostali priključci:
      • 3x 4 Pin Peripheral, 4x PCI-e 6+2 Pin
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
      • Snaga:
      • 650 W
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus
      • Efikasnost:
      • 85%
      • ATX standard:
      • ATX 12V V2.52
    • +12V naponske grane
      • 54A
      • 648W
    • Ostale naponske grane
      • 120W
      • +3.3V:
      • 19A
      • +5V:
      • 19A
    • Fiksni priključci
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 8pin, 1(4+4)pin
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • SATA:
      • 6
      • Ostali priključci:
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm