COOLER MASTER MasterLiquid ML240 Atmos ARGB vodeno hlađenje crno (MLX-D24M-A25PZ-R1)
Šifra: 44488
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Upotreba:
      • Za centralne procesore (CPU)
      • Procesorsko ležište (socket):
      • Intel 1155, Intel 1156, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1200, Intel 1700, AMD AM4, AMD AM5
      • Tip:
      • Vodeno hlađenje
    • Ventilatori
      • Boja:
      • ARGB
      • Vazdušni pritisak:
      • 3.61mmH20
      • Nivo buke:
      • 27.2(dBA)
      • Ležište:
      • Loop Dynamic Bearing
      • Broj obrtaja:
      • 690rpm - 2.500rpm ±10%
      • Broj ventilatora:
      • 2
      • Protok vazduha:
      • 70.7cfm
      • Dimenzije:
      • 120mm x 120mm x 25mm
    • Radijator
      • Materijal:
      • Aluminijum
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Dimenzije:
      • 277mm x 119.6mm x 27.2mm
    • Ostalo
      • Ostalo:
      • Termalna pasta u pakovanju
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 60 meseci
      • 60 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Kuleri i oprema
    • Osnovne karakteristike
      • Upotreba:
      • Za centralne procesore (CPU)
      • Tip:
      • Vodeno hlađenje
    • Ventilatori
      • ARGB
      • Vazdušni pritisak:
      • 3.61mmH20
      • Nivo buke:
      • 27.2(dBA)
      • Ležište:
      • Loop Dynamic Bearing
      • Broj obrtaja:
      • 690rpm - 2.500rpm ±10%
      • Broj ventilatora:
      • 2
      • Protok vazduha:
      • 70.7cfm
      • 120mm x 120mm x 25mm
    • Radijator
      • Materijal:
      • Aluminijum
    • Fizičke karakteristike
      • Crna
      • 277mm x 119.6mm x 27.2mm