COOLER MASTER Hyper 212 Pro ARGB Black Edition (RR-212S-25PZ-R1) procesorski hladnjak
Šifra: 86558
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Tip:
      • Aktivan
      • Broj toplotnih cevi:
      • 4
      • Upotreba:
      • Za centralne procesore (CPU)
      • Procesorsko ležište (socket):
    • Ventilatori
      • Broj ventilatora:
      • 1
      • Vazdušni pritisak:
      • 3.61mmH20
      • Broj obrtaja:
      • 690rpm - 2.500rpm ±10%
      • Nivo buke:
      • 32.8dB(A)
      • Protok vazduha:
      • 70.07cfm
      • Dimenzije:
      • 120mm x 120mm x 25mm
      • Boja:
      • Crna
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Dimenzije:
      • 152mm x 125mm x 74mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Kuleri i oprema
    • Osnovne karakteristike
      • Tip:
      • Aktivan
      • Broj toplotnih cevi:
      • 4
      • Upotreba:
      • Za centralne procesore (CPU)
    • Ventilatori
      • Broj ventilatora:
      • 1
      • Vazdušni pritisak:
      • 3.61mmH20
      • Broj obrtaja:
      • 690rpm - 2.500rpm ±10%
      • Nivo buke:
      • 32.8dB(A)
      • Protok vazduha:
      • 70.07cfm
      • 120mm x 120mm x 25mm
    • Fizičke karakteristike
      • 152mm x 125mm x 74mm