NZXT Kraken 120 vodeno hlađenje (RL-KR120-B1)
Šifra: 5802
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Tip:
  • Kuler
Artikal nije dostupan
  • Osnovne karakteristike
    • Tip:
    • Vodeno hlađenje
    • Upotreba:
    • Za centralne procesore (CPU)
    • Procesorsko ležište (socket):
  • Radijator
    • Materijal:
    • Aluminijum
    • Dimenzije:
    • 152mm x 120mm x 32mm
  • Ventilatori
    • Vazdušni pritisak:
    • 0.18mmH2O - 2.93mmH2O
    • Broj obrtaja:
    • 500rpm - 2.000rpm ± 300rpm
    • Ležište:
    • FDB - Fluid Dynamic Bearing
    • Boja:
    • Crna
    • Broj ventilatora:
    • 1
    • Nivo buke:
    • 21dBA - 36dBA
    • Dimenzije:
    • 120mm x 120mm x 26mm
    • Protok vazduha:
    • 18.28cfm - 73.11cfm
  • Fizičke karakteristike
    • Napomena:
    • ARGB Fan
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 36 meseci
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Kuleri i oprema
  • Osnovne karakteristike
    • Upotreba:
    • Za centralne procesore (CPU)
    • Vodeno hlađenje
  • Radijator
    • Materijal:
    • Aluminijum
    • 152mm x 120mm x 32mm
  • Ventilatori
    • Boja:
    • Crna
    • Ležište:
    • FDB - Fluid Dynamic Bearing
    • Vazdušni pritisak:
    • 0.18mmH2O - 2.93mmH2O
    • Nivo buke:
    • 21dBA - 36dBA
    • 120mm x 120mm x 26mm