COOLER MASTER HYPER 212 Black RR-S4KK-25SN-R1 procesorski hladnjak
Šifra: 45092
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Procesorsko ležište (socket):
      • Intel 1155, Intel 1156, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1200, Intel 1700, AMD AM4, AMD AM5
      • Upotreba:
      • Za centralne procesore (CPU)
      • Tip:
      • Vazdušno hlađenje
      • Broj toplotnih cevi:
      • 4
    • Ventilatori
      • Ležište:
      • Loop Dynamic Bearing
      • Broj ventilatora:
      • 1
      • Broj obrtaja:
      • 690rpm - 2.500rpm ±10%
      • Protok vazduha:
      • 70.7cfm
      • Boja:
      • Crna
      • Dimenzije:
      • 120mm x 120mm x 25mm
      • Nivo buke:
      • 32.8dB(A)
      • Vazdušni pritisak:
      • 3.61mmH20
    • Radijator
      • Materijal:
      • Aluminijum
    • Fizičke karakteristike
      • Materijal:
      • Bakarne toplotne cevi, Aluminijumski radijatori, Plastika
      • Boja:
      • Crna
      • Dimenzije:
      • 152mm x 125mm x 74mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Kuleri i oprema
    • Osnovne karakteristike
      • Upotreba:
      • Za centralne procesore (CPU)
      • Tip:
      • Vazdušno hlađenje
      • Broj toplotnih cevi:
      • 4
    • Ventilatori
      • Ležište:
      • Loop Dynamic Bearing
      • Broj ventilatora:
      • 1
      • Broj obrtaja:
      • 690rpm - 2.500rpm ±10%
      • Protok vazduha:
      • 70.7cfm
      • 120mm x 120mm x 25mm
      • Nivo buke:
      • 32.8dB(A)
      • Vazdušni pritisak:
      • 3.61mmH20
    • Radijator
      • Aluminijum
    • Fizičke karakteristike
      • 152mm x 125mm x 74mm