COOLER MASTER 27 inča GM27QP Gaming monitor (CMI-GM27QP-EK)
- Nema na stanju
Šifra: 81613
- Tip adaptivne sinhronizacije:
- Adaptive Sync
- Osvetljenje:
- 400 nita
- Veličina ekrana:
- 27 inča
- Tip ekrana:
- Zakrivljen
- Paleta boja:
- 1.07 milijardi boja
- Rezolucija:
- 2.560 x 1.440
- Odziv:
- 1ms (mprt), 1ms (GTG)
- Tip panela:
- VA
- Vertikalno osvežavanje:
- 240Hz
- Ostalo:
- Priključci Slotovi
- Audio izlaz:
- 3.5mm
- Ukupno DisplayPort priključaka:
- 1
- DisplayPort priključci:
- 1x DisplayPort 1.4
- Audio
- Zvučnici:
- Ugrađeni
- Snaga zvučnika:
- 2 x 2W
- Fizičke karakteristike
- Dodatne mogućnosti:
- Tilt, Podesivost po visini, Swivel
- Dubina:
- 270mm
- Boja:
- Crna
- Visina:
- 430mm ~ 560mm
- Širina:
- 610mm
- Montiranje na zid:
- VESA 100mm x 100mm
- Energetska efikasnost
- Energetska klasa:
- F
- Naziv artikla:
- Adaptive Sync
- Osvetljenje:
- 400 nita
- Veličina ekrana:
- 27 inča
- Tip ekrana:
- Zakrivljen
- Paleta boja:
- 1.07 milijardi boja
- Rezolucija:
- 2.560 x 1.440
- Odziv:
- 1ms (mprt), 1ms (GTG)
- Tip panela:
- VA
- Vertikalno osvežavanje:
- 240Hz
- Ostalo:
- Priključci Slotovi
- Audio izlaz:
- 3.5mm
- 1
- DisplayPort priključci:
- 1x DisplayPort 1.4
- Audio
- Zvučnici:
- Ugrađeni
- Snaga zvučnika:
- 2 x 2W
- Fizičke karakteristike
- Dodatne mogućnosti:
- Dubina:
- 270mm
- Boja:
- Crna
- Visina:
- 430mm ~ 560mm
- Širina:
- 610mm
- Montiranje na zid:
- VESA 100mm x 100mm