CHIEFTEC APB-500B8 500W napajanje bulk
Šifra: 3322
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Snaga:
  • 500W
Artikal nije dostupan
  • Osnovne karakteristike
    • Vrsta kablova:
    • Fiksni
    • Efikasnost:
    • <80%
    • Tip:
    • Active PFC
    • Sistemi zaštite:
    • Faktor snage:
    • >0.9
    • Snaga:
    • 500 W
    • ATX standard:
    • 12V v2.3
  • +12V naponske grane
    • 2:
    • 21A
    • 1:
    • 24A
    • Maksimalna kombinovana snaga:
    • 396W
  • Ostale naponske grane
    • 130W
    • +3.3V:
    • 22A
    • +5V:
    • 19A
  • Fiksni priključci
    • SATA:
    • 3
    • ATX 24pin:
    • 24(20+4)pin
    • Molex 4pin:
    • 2
    • PCI Express 8pin:
    • 1x 8(6+2)pin
    • ATX 4pin (PIV):
    • 1
  • Hlađenje
    • Broj ventilatora:
    • Tip:
    • Aktivno
    • Dimenzije ventilatora:
    • 120mm x 120mm
  • Fizičke karakteristike
    • Dimenzije:
    • 150mm x 140mm x 87mm
    • Pakovanje:
    • Bulk
    • Format:
    • ATX
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 24 meseca
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Napajanja
  • Osnovne karakteristike
    • Vrsta kablova:
    • Fiksni
    • Efikasnost:
    • <80%
    • Active PFC
    • Sistemi zaštite:
    • Faktor snage:
    • >0.9
    • 500 W
    • ATX standard:
    • 12V v2.3
  • +12V naponske grane
    • 21A
    • 24A
    • 396W
  • Ostale naponske grane
    • 130W
    • +3.3V:
    • 22A
    • +5V:
    • 19A
  • Fiksni priključci
    • SATA:
    • 3
    • ATX 24pin:
    • 24(20+4)pin
    • Molex 4pin:
    • PCI Express 8pin:
    • 1x 8(6+2)pin
    • ATX 4pin (PIV):
  • Hlađenje
    • Broj ventilatora:
    • Aktivno
    • Dimenzije ventilatora:
    • 120mm x 120mm
  • Fizičke karakteristike
    • Dimenzije:
    • 150mm x 140mm x 87mm