ASUS Zenbook 14 UM3406KA-QD025 (14 inča WUXGA OLED, Ryzen AI 5 340, 16GB, SSD 512GB) laptop
Šifra: 89612
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
WebCena:
- Ekran
- Osvežavanje:
- 60Hz
- Ostalo:
- Veličina ekrana:
- 14 inča
- Tip panela:
- OLED
- Format rezolucije:
- WUXGA
- Rezolucija ekrana:
- 1.920 x 1.200
- Procesor Čipset
- Proizvođač procesora:
- AMD
- Serija procesora:
- Ryzen AI 300
- Keš memorija procesora:
- 16MB L3 cache
- Radni takt procesora:
- 3.40 GHz (4.80 GHz)
- Broj jezgara procesora:
- 6
- Klasa procesora:
- AMD Ryzen 5
- Model procesora:
- 340
- Broj logičkih jezgara (niti):
- 12
- Memorija (RAM)
- Tip memorije:
- LPDDR5X
- Memorija (RAM):
- 16GB
- Integrisano:
- 16GB
- Skladištenje podataka
- Raspoloživi slotovi:
- 0
- SSD interfejs:
- M.2 NVMe PCIe 4.0
- Optički uređaj:
- Bez optičkog uređaja
- SSD:
- 512GB
- Disk slotovi:
- 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4
- Grafika
- Tip grafičke memorije:
- Deljena
- Grafika:
- AMD
- Model grafike:
- Radeon 840M
- Tip grafičke:
- Integrisana
- Reklamacioni period
- Reklamacioni period:
- 24 meseca
- Napomena:
- Ostvarite dodatnih 12 meseci garancije prijavom na sajtu https:www.asusplus.rsrswarranty-extension
- Neuralni procesor (NPU)
- Broj operacija (trilion operacija po sekundi):
- Do 50 TOPS
- NPU model:
- AMD Ryzen AI
- Mreža
- Ostale osobine:
- Dual band 2*2
- Wi-Fi verzija:
- Wi-Fi 6E (802.11ax)
- Bluetooth verzija:
- 5.3
- Priključci Slotovi
- HDMI priključci:
- 1x HDMI 2.1
- DisplayPort priključci:
- Da preko USB-C
- USB-A priključci:
- 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
- Ukupno USB priključaka:
- 3
- USB-C priključci:
- 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2), 1x USB 40Gbps (USB 4)
- Audio:
- 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
- Bezbednost
- Prepoznavanje lica:
- Windows Hello
- TPM:
- Da
- Kamera
- Snimanje videa:
- Full HD
- Model:
- Hello IR Webcam
- Audio
- Ostalo:
- Smart Amp Technology
- Zvučnici:
- Da
- Mikrofon:
- Ugrađen
- Tastatura
- Slovni raspored tastera:
- YU
- Copilot taster, Chiclet
- Osvetljena tastatura:
- Jednobojno osvetljenje
- Numerički deo tastature:
- Podržan preko touch panela
- Baterija
- Tip:
- Litijum-jonska
- Broj ćelija baterije:
- 4-Cell (75WHr)
- 4S1P
- Softver
- Operativni sistem:
- Bez operativnog sistema
- Fizičke karakteristike
- Dimenzije:
- 312.4mm x 220.1mm x 14.9mm
- Masa (raspon):
- 1kg - 2kg
- Masa:
- 1.20kg
- Opis boje:
- Jade Black
- Boja:
- Crna
- Materijal:
- Aluminijum
- Ostale karakteristike
- AC Adapter (punjač):
- 65W (Tip C)
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Laptopovi
- Ekran
- Osvežavanje:
- 60Hz
- Veličina ekrana:
- 14 inča
- Tip panela:
- OLED
- Format rezolucije:
- WUXGA
- Rezolucija ekrana:
- 1.920 x 1.200
- Procesor Čipset
- Proizvođač procesora:
- Serija procesora:
- Ryzen AI 300
- Keš memorija procesora:
- 16MB L3 cache
- Radni takt procesora:
- 3.40 GHz (4.80 GHz)
- Broj jezgara procesora:
- 6
- Klasa procesora:
- AMD Ryzen 5
- Model procesora:
- 340
- 12
- Tip memorije:
- LPDDR5X
- Integrisano:
- Skladištenje podataka
- Raspoloživi slotovi:
- 0
- SSD interfejs:
- M.2 NVMe PCIe 4.0
- Optički uređaj:
- Bez optičkog uređaja
- SSD:
- 512GB
- Disk slotovi:
- 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4
- Tip grafičke memorije:
- Deljena
- Model grafike:
- Radeon 840M
- Tip grafičke:
- Integrisana
- 24 meseca
- Napomena:
- Neuralni procesor (NPU)
- Do 50 TOPS
- NPU model:
- AMD Ryzen AI
- Mreža
- Ostale osobine:
- Dual band 2*2
- Wi-Fi verzija:
- Wi-Fi 6E (802.11ax)
- Bluetooth verzija:
- 5.3
- Priključci Slotovi
- HDMI priključci:
- 1x HDMI 2.1
- DisplayPort priključci:
- Da preko USB-C
- USB-A priključci:
- 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
- Ukupno USB priključaka:
- 3
- USB-C priključci:
- 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
- Bezbednost
- Prepoznavanje lica:
- Windows Hello
- TPM:
- Kamera
- Snimanje videa:
- Full HD
- Model:
- Hello IR Webcam
- Smart Amp Technology
- Zvučnici:
- Mikrofon:
- Ugrađen
- Tastatura
- Slovni raspored tastera:
- YU
- Copilot taster, Chiclet
- Osvetljena tastatura:
- Jednobojno osvetljenje
- Numerički deo tastature:
- Podržan preko touch panela
- Baterija
- Tip:
- Litijum-jonska
- Broj ćelija baterije:
- 4-Cell (75WHr)
- 4S1P
- Softver
- Operativni sistem:
- Bez operativnog sistema
- Fizičke karakteristike
- Dimenzije:
- 312.4mm x 220.1mm x 14.9mm
- Masa (raspon):
- 1kg - 2kg
- Masa:
- 1.20kg
- Opis boje:
- Jade Black
- Boja:
- Crna
- Materijal:
- Aluminijum
- Ostale karakteristike
- AC Adapter (punjač):
- 65W (Tip C)