ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-RV016 (16 inča FHD+, Ryzen 7 260, 16GB, SSD 512GB, GeForce RTX 5060 ) laptop
Šifra: 91190
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
- Ekran
- Rezolucija ekrana:
- 1.920 x 1.200
- Veličina ekrana:
- 16 inča
- Osvežavanje:
- 165Hz
- Ostalo:
- Anti-glare, High-brightness 300-nit, 100% sRGB, 16:10, G-Sync, 72% NTSC, 75.35% Adobe, 3ms odziv
- Tip panela:
- IPS
- Format rezolucije:
- WQXGA
- Procesor Čipset
- Ostalo:
- XDNA NPU do 16 TOPS
- Keš memorija procesora:
- 24MB L3 Cache
- Radni takt procesora:
- 3.8 GHz (5.1 GHz)
- Klasa procesora:
- AMD Ryzen 7
- Broj jezgara procesora:
- 8
- Broj logičkih jezgara (niti):
- 16
- Serija procesora:
- Ryzen 200
- Proizvođač procesora:
- AMD
- Model procesora:
- 260
- Memorija (RAM)
- Tip memorije:
- DDR5
- Popunjeni slotovi:
- 1
- Broj slotova:
- 2
- Maksimalno podržano:
- 64GB
- Slobodni slotovi:
- 1
- Memorija (RAM):
- 16GB
- Skladištenje podataka
- Raspoloživi slotovi:
- SSD:
- 512GB
- Optički uređaj:
- Bez optičkog uređaja
- Interfejs raspooživih slotova:
- 1x M.2 PCIe
- SSD interfejs:
- M.2 NVMe PCIe 4.0
- Disk slotovi:
- 2x M.2 PCIe
- Grafika
- Količina grafičke memorije:
- 8GB
- Model grafike:
- RTX 5060
- Grafika:
- nVidia
- Tip grafičke:
- Neintegrisana
- 2.547MHz@115W (2.97MHz Boost + 50MHz OC)
- Tip grafičke memorije:
- GDDR7
- Dodatna grafika
- Proizvođač:
- AMD Radeon
- Reklamacioni period
- Reklamacioni period:
- 24 meseca
- Neuralni procesor (NPU)
- Broj operacija (trilion operacija po sekundi):
- Do 16 TOPS
- NPU model:
- AMD XDNA
- Mreža
- Wi-Fi verzija:
- Wi-Fi 6E (802.11ax)
- Bluetooth verzija:
- 5.3
- Ostale osobine:
- Triple band 2x2
- Žična mreža (LAN):
- 1000Base-T (Gigabit)
- Priključci Slotovi
- DisplayPort priključci:
- Da preko USB-C
- USB-C priključci:
- 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2), 1x USB 40Gbps (USB 4)
- USB-A priključci:
- 1x USB 2.0, 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2)
- Audio:
- 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
- Ukupno USB priključaka:
- 5
- HDMI priključci:
- 1x HDMI 2.1
- RJ-45 (LAN):
- Bezbednost
- TPM:
- Da
- Prepoznavanje lica:
- Windows Hello
- Kamera
- Model:
- FHD IR
- Rezolucija:
- 1080p
- Audio
- Zvučnici:
- 2.0
- Mikrofon:
- Ugrađen
- Dolby Atmos, Cortana support, AI noise canceling, Hi-Res certifikat
- Tastatura
- Numerički deo tastature:
- Da
- 1-Zone RGB, Copilot taster, Backlit chiclet, Aura Sync
- Osvetljena tastatura:
- RGB osvetljenje
- Slovni raspored tastera:
- YU
- Baterija
- 4S1P
- Kapacitet baterije:
- 90Wh
- Tip:
- Litijum-jonska
- Broj ćelija baterije:
- 4-Cell
- Softver
- Operativni sistem:
- Bez operativnog sistema
- Fizičke karakteristike
- Boja:
- Crna
- Dimenzije:
- 354mm x 269mm x 25.7mm
- Opis boje:
- Jaeger Gray
- Masa (raspon):
- 2kg - 3kg
- Masa:
- 2.2kg
- Ostale karakteristike
- AC Adapter (punjač):
- 240W
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Laptopovi
- Ekran
- Rezolucija ekrana:
- 1.920 x 1.200
- Veličina ekrana:
- 16 inča
- Osvežavanje:
- 165Hz
- Tip panela:
- IPS
- Format rezolucije:
- WQXGA
- Procesor Čipset
- XDNA NPU do 16 TOPS
- Keš memorija procesora:
- 24MB L3 Cache
- Radni takt procesora:
- 3.8 GHz (5.1 GHz)
- Klasa procesora:
- AMD Ryzen 7
- Broj jezgara procesora:
- 8
- 16
- Serija procesora:
- Ryzen 200
- Proizvođač procesora:
- AMD
- Model procesora:
- 260
- Tip memorije:
- DDR5
- Popunjeni slotovi:
- Broj slotova:
- 2
- Maksimalno podržano:
- 64GB
- Slobodni slotovi:
- 16GB
- Skladištenje podataka
- Raspoloživi slotovi:
- SSD:
- 512GB
- Optički uređaj:
- Bez optičkog uređaja
- 1x M.2 PCIe
- SSD interfejs:
- M.2 NVMe PCIe 4.0
- Disk slotovi:
- 2x M.2 PCIe
- Količina grafičke memorije:
- 8GB
- Model grafike:
- RTX 5060
- nVidia
- Tip grafičke:
- Neintegrisana
- Tip grafičke memorije:
- GDDR7
- Dodatna grafika
- Proizvođač:
- AMD Radeon
- 24 meseca
- Neuralni procesor (NPU)
- Do 16 TOPS
- NPU model:
- AMD XDNA
- Mreža
- Wi-Fi verzija:
- Wi-Fi 6E (802.11ax)
- Bluetooth verzija:
- 5.3
- Ostale osobine:
- Triple band 2x2
- Žična mreža (LAN):
- 1000Base-T (Gigabit)
- Priključci Slotovi
- DisplayPort priključci:
- Da preko USB-C
- USB-C priključci:
- USB-A priključci:
- 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
- Ukupno USB priključaka:
- 5
- HDMI priključci:
- 1x HDMI 2.1
- RJ-45 (LAN):
- Bezbednost
- TPM:
- Prepoznavanje lica:
- Windows Hello
- Kamera
- Model:
- FHD IR
- Rezolucija:
- 1080p
- Zvučnici:
- 2.0
- Mikrofon:
- Ugrađen
- Tastatura
- Numerički deo tastature:
- Osvetljena tastatura:
- RGB osvetljenje
- Slovni raspored tastera:
- YU
- Baterija
- 4S1P
- Kapacitet baterije:
- 90Wh
- Tip:
- Litijum-jonska
- Broj ćelija baterije:
- 4-Cell
- Softver
- Operativni sistem:
- Bez operativnog sistema
- Fizičke karakteristike
- Boja:
- Crna
- Dimenzije:
- 354mm x 269mm x 25.7mm
- Opis boje:
- Jaeger Gray
- Masa (raspon):
- 2kg - 3kg
- Masa:
- 2.2kg
- Ostale karakteristike
- AC Adapter (punjač):
- 240W