ASUS TUF Gaming A15 FA507NU-LP032 (15.6 inča FHD, Ryzen 7 7735HS, 16GB, SSD 1TB, GeForce RTX 4050) laptop
Šifra: 61128
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
- Veličina ekrana:
- 15.6"
Artikal nije dostupan
- Ekran
- Tip panela:
- IPS
- Veličina ekrana:
- 15.6 inča
- Format rezolucije:
- Full HD
- Ostalo:
- Anti-glare, 100% sRGB, G-Sync, 72% NTSC, 75.35% Adobe, 250 nita
- Rezolucija ekrana:
- 1.920 x 1.080
- Procesor Čipset
- Čipset:
- FP7
- Broj logičkih jezgara (niti):
- 16
- Broj jezgara procesora:
- 8
- Radni takt procesora:
- 3.2 GHz (4.7 GHz)
- Ostalo:
- 6nm
- Model procesora:
- 7735HS
- Keš memorija procesora:
- 16MB
- Platforma:
- AMD Rembrandt (Zen 3+)
- Klasa procesora:
- AMD Ryzen 7
- Memorija (RAM)
- Tip memorije:
- SO-DIMM DDR5
- Memorija (RAM):
- 16GB
- Popunjeni slotovi:
- 2
- Broj slotova:
- 2
- Radni takt memorije:
- 4.800MHz
- Slobodni slotovi:
- 0
- Maksimalno podržano:
- 32GB
- Skladištenje podataka
- Optički uređaj:
- Bez optičkog uređaja
- SSD interfejs:
- M.2 NVMe PCIe 4.0
- SSD:
- 1TB
- Raspoloživi slotovi:
- 1
- Disk slotovi:
- 2x M.2 PCIeSATA SSD
- Interfejs raspooživih slotova:
- 1x M.2 PCIeSATA SSD
- Grafika
- Grafika:
- nVidia
- Model grafike:
- GeForce RTX 4050
- 2.420MHz@140W (2.370MHz Boost + 50MHz OC)
- Tip grafičke memorije:
- GDDR6
- Količina grafičke memorije:
- 6GB
- Dodatna grafika
- Tip memorije:
- GDDR6
- Model:
- 4050
- Proizvođač:
- NVIDIA GeForce
- Reklamacioni period
- Reklamacioni period:
- 24 meseca
- Mreža
- Wi-Fi verzija:
- Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Bluetooth verzija:
- 5.2
- Žična mreža (LAN):
- 1000Base-T (Gigabit)
- Ostale osobine:
- Dual band 2x2
- Priključci Slotovi
- Ostali priključci Slotovi:
- USB 4.0 Type-C
- USB 3.2 priključci:
- 1 (Tip C) Gen2, 2 (Tip A) Gen1
- RJ-45 (LAN):
- 1
- HDMI priključci:
- 1x HDMI 2.1
- Ukupno USB priključaka:
- 4
- DisplayPort priključci:
- Da preko USB-C
- Audio:
- 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
- Bezbednost
- TPM:
- Da
- Kamera
- Snimanje videa:
- 1.280 x 720
- Rezolucija:
- 720p
- Audio
- Zvučnici:
- 2.0
- Dolby Atmos, Hi-Res certifikat, AI noise canceling
- Mikrofon:
- Ugrađen
- Tastatura
- Osvetljena tastatura:
- RGB osvetljenje
- Chiclet, 1-Zone RGB
- Slovni raspored tastera:
- YU
- Numerički deo tastature:
- Da
- Baterija
- 4S1P
- Broj ćelija baterije:
- 4
- Tip:
- Litijum-jonska
- Fizičke karakteristike
- Opis boje:
- Mecha Gray
- Boja:
- Siva
- Dimenzije:
- 354mm x 251mm x 22.4~24.9mm
- Masa (raspon):
- 2kg - 3kg
- Masa:
- 2.2kg
- Ostale karakteristike
- AC Adapter (punjač):
- 240W
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Laptopovi
- Ekran
- Tip panela:
- IPS
- 15.6 inča
- Format rezolucije:
- Full HD
- Rezolucija ekrana:
- 1.920 x 1.080
- Procesor Čipset
- Čipset:
- FP7
- 16
- Broj jezgara procesora:
- 8
- Radni takt procesora:
- 3.2 GHz (4.7 GHz)
- 6nm
- Model procesora:
- 7735HS
- Keš memorija procesora:
- 16MB
- Platforma:
- AMD Rembrandt (Zen 3+)
- Klasa procesora:
- AMD Ryzen 7
- SO-DIMM DDR5
- 16GB
- Popunjeni slotovi:
- Broj slotova:
- Radni takt memorije:
- 4.800MHz
- Slobodni slotovi:
- Maksimalno podržano:
- 32GB
- Skladištenje podataka
- Optički uređaj:
- Bez optičkog uređaja
- SSD interfejs:
- M.2 NVMe PCIe 4.0
- SSD:
- 1TB
- Raspoloživi slotovi:
- Disk slotovi:
- 2x M.2 PCIeSATA SSD
- 1x M.2 PCIeSATA SSD
- nVidia
- Model grafike:
- GeForce RTX 4050
- Tip grafičke memorije:
- Količina grafičke memorije:
- 6GB
- Dodatna grafika
- Model:
- Proizvođač:
- NVIDIA GeForce
- 24 meseca
- Mreža
- Wi-Fi verzija:
- Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Bluetooth verzija:
- 5.2
- Žična mreža (LAN):
- 1000Base-T (Gigabit)
- Ostale osobine:
- Dual band 2x2
- Priključci Slotovi
- Ostali priključci Slotovi:
- USB 4.0 Type-C
- USB 3.2 priključci:
- RJ-45 (LAN):
- HDMI priključci:
- 1x HDMI 2.1
- Ukupno USB priključaka:
- DisplayPort priključci:
- Da preko USB-C
- 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
- Bezbednost
- TPM:
- Kamera
- Snimanje videa:
- 1.280 x 720
- Rezolucija:
- 720p
- Zvučnici:
- 2.0
- Mikrofon:
- Ugrađen
- Tastatura
- Osvetljena tastatura:
- RGB osvetljenje
- Chiclet, 1-Zone RGB
- Slovni raspored tastera:
- YU
- Numerički deo tastature:
- Baterija
- 4S1P
- Broj ćelija baterije:
- Tip:
- Litijum-jonska
- Fizičke karakteristike
- Opis boje:
- Mecha Gray
- Boja:
- Siva
- Dimenzije:
- 354mm x 251mm x 22.4~24.9mm
- Masa (raspon):
- 2kg - 3kg
- Masa:
- 2.2kg
- Ostale karakteristike
- AC Adapter (punjač):
- 240W