ASUS AMD Radeon RX 7900 XT 20GB 320bit TUF-RX7900XT-O20G-GAMING
Šifra: 33395
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Grafički procesor
      • Model:
      • RX 7900 XT
      • Grafika:
      • AMD Radeon
      • Grafički čip:
      • AMD RDNA 3 Architecture
      • Radni takt:
      • 2.500MHz (2.535MHz boost clock)
      • Proizvođač čipa:
      • AMD
      • Broj unificiranih procesora:
      • 5376
    • Memorija
      • Širina memorijske magistrale:
      • 320bit
      • Količina memorije:
      • 20GB
      • Takt memorije:
      • 20.000MHz
      • Tip memorije:
      • GDDR6
    • Priključci
      • DisplayPort priključci:
      • 3x DisplayPort 2.1
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
      • Dodatni naponski priključci:
      • 3x8pin
      • Ukupno Display port priključaka:
      • 3
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.1
    • Ostale karakteristike
      • Podržane tehnologije:
      • Maksimalna rezolucija:
      • 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost)
      • Sistem hlađenja:
      • 3x Fan
      • Slot:
      • PCI-Express 4.0
      • Multi-view:
      • 4 monitora
    • Fizičke karakteristike
      • Pakovanje:
      • Full box retail
      • Dimenzije:
      • 352.9mm x 158.2mm x 72.6 mm
      • Format:
      • ATX
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Grafičke kartice
    • Grafički procesor
      • Proizvođač čipa:
      • AMD
      • Grafika:
      • AMD Radeon
      • Model:
      • RX 7900 XT
      • Broj unificiranih procesora:
      • 5376
      • Grafički čip:
      • AMD RDNA 3 Architecture
      • Radni takt:
    • Memorija
      • Tip memorije:
      • GDDR6
      • Takt memorije:
      • 20.000MHz
      • Količina memorije:
      • 20GB
      • 320bit
    • Priključci
      • 3
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.1
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
      • DisplayPort priključci:
      • 3x DisplayPort 2.1
      • Dodatni naponski priključci:
      • 3x8pin
    • Ostale karakteristike
      • Maksimalna rezolucija:
      • Multi-view:
      • 4 monitora
      • Podržane tehnologije:
      • Sistem hlađenja:
      • 3x Fan
      • Slot:
      • PCI-Express 4.0
    • Fizičke karakteristike
      • Pakovanje:
      • Full box retail
      • Dimenzije:
      • 352.9mm x 158.2mm x 72.6 mm