ASUS 34 inča TUF Gaming VG34VQL3A LED crni monitor
Šifra: 74302
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 42.050,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium Pro
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 400 nita
      • Odziv:
      • 1ms (GTG)
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 180Hz
      • Veličina piksela:
      • 0.232mm x 0.232mm
      • USB priključci:
      • 3x USB-C 3.2 Gen 2
      • Ukupno USB priključaka:
      • 3
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.0
      • DisplayPort priključci:
      • 2x DisplayPort 1.4
      • Audio izlaz:
      • Audio out Headphone Jack
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
      • Širina:
      • 808mm
      • Dubina:
      • 250mm
      • Visina:
      • 541mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Swivel
      • Masa:
      • 8.1kg (sa postoljem)
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • F
    • Naziv artikla:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 180Hz
      • Veličina piksela:
      • 0.232mm x 0.232mm
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
      • AMD FreeSync Premium Pro
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 400 nita
      • Odziv:
      • 1ms (GTG)
      • DisplayPort priključci:
      • 2x DisplayPort 1.4
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.0
      • Audio izlaz:
      • Audio out Headphone Jack
      • USB priključci:
      • 3x USB-C 3.2 Gen 2
      • Ukupno USB priključaka:
      • 3
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
      • Masa:
      • 8.1kg (sa postoljem)
      • Visina:
      • 541mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Širina:
      • 808mm
      • Dubina:
      • 250mm