ASUS 34 inča ROG Swift OLED PG34WCDM gaming monitor
Šifra: 78256
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
      • Ostalo:
      • Non-Glare, Flicker-free, HDR10
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 240Hz
      • Odnos stranica:
      • 21:9
      • Tip ekrana:
      • Zakrivljen
      • 1.07 milijardi boja
      • Veličina piksela:
      • 0.231mm
      • Nativni kontrast:
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
      • Osvetljenje:
      • 1.300 nita (HDR peak)
      • Rezolucija:
      • 3.440 x 1.440
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium Pro
      • Odziv:
      • 0.03 (Gray to Gray)
      • USB priključci:
      • 1x USB tip C, 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A, 1x USB 2.0 (Tip A)
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.1
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm, 1x SPDIF
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • Asus Aura RGB
      • Power delivery (preko USB-C):
      • Do 90W
    • Fizičke karakteristike
      • Širina:
      • 786mm
      • Boja:
      • Crno-crvena
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Swivel
      • Visina:
      • 551mm, 372mm (bez postolja)
      • Masa:
      • 5.6kg (bez postolja), 8.4kg
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dubina:
      • 293mm, 161mm (bez postolja)
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • F
    • Naziv artikla:
      • Ostalo:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 240Hz
      • Odnos stranica:
      • 21:9
      • Tip ekrana:
      • Zakrivljen
      • 1.07 milijardi boja
      • Veličina piksela:
      • 0.231mm
      • Nativni kontrast:
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
      • Osvetljenje:
      • 1.300 nita (HDR peak)
      • Rezolucija:
      • 3.440 x 1.440
      • AMD FreeSync Premium Pro
      • Odziv:
      • 0.03 (Gray to Gray)
      • USB priključci:
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.1
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm, 1x SPDIF
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • Asus Aura RGB
      • Do 90W
    • Fizičke karakteristike
      • Širina:
      • 786mm
      • Boja:
      • Crno-crvena
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Swivel
      • Visina:
      • 551mm, 372mm (bez postolja)
      • Masa:
      • 5.6kg (bez postolja), 8.4kg
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dubina:
      • 293mm, 161mm (bez postolja)