ASUS 32 inča ROG Swift PG32UCDP OLED gaming monitor
Šifra: 78257
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 131.980,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    • Ekran
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Gaming:
      • Da
      • Tip panela:
      • WOLED
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Tip ekrana:
      • OLED
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 240Hz
      • Veličina ekrana:
      • 31.5 inča
      • Odziv:
      • 0.03ms (Gray to Gray)
      • Ostalo:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Samoemitujući (OLED)
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 450 nita, 1.300 nita (HDR peak)
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium Pro, Adaptive Sync, nVidia G-Sync Compatible
    • Priključci Slotovi
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • Ukupno USB priključaka:
      • 1
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • USB priključci:
      • 1x USB tip C
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm, 1x SPDIF
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.1
    • Dodatne funkcije
      • Power delivery (preko USB-C):
      • Do 90W
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 7.3kg (sa postoljem), 4.5kg (bez postolja)
      • Dubina:
      • 274mm (sa postoljem), 71mm (bez postolja)
      • Širina:
      • 714mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Swivel, 14 inča tripod soket
      • Pakovanje:
      • DisplayPort kabl, HDMI kabl, 1x USB-C kabl, 1x USB-B kabl, VESA set za montiranje na zid
      • Visina:
      • 579mm (sa postoljem), 430mm (bez postolja)
      • Boja:
      • Crna
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • G
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Uglovi gledanja:
      • Gaming:
      • Da
      • Tip panela:
      • WOLED
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Tip ekrana:
      • OLED
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 240Hz
      • Veličina ekrana:
      • 31.5 inča
      • Odziv:
      • 0.03ms (Gray to Gray)
      • Ostalo:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Samoemitujući (OLED)
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
    • Priključci Slotovi
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • Ukupno USB priključaka:
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • USB priključci:
      • 1x USB tip C
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm, 1x SPDIF
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.1
    • Dodatne funkcije
      • Do 90W
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • Dubina:
      • Širina:
      • 714mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Pakovanje:
      • Visina: