ASUS 27 inča VG27UQ1A TUF Gaming monitor
Šifra: 94694
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Gaming:
      • Da
      • Tip panela:
      • Fast IPS
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Tip ekrana:
      • LCD
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 160Hz
      • Veličina piksela:
      • 0.155mm
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • LED
      • Odziv:
      • 1ms (Gray to Gray)
      • Ostalo:
      • Anti-glare, Shadow boost, HDCP, DisplayWidget, TÜV Flicker-free, TÜV Low Blue Light
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync, nVidia G-Sync Compatible
      • Nativni kontrast:
      • Odnos stranica:
      • 16:9
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.1
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x2W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • Ostalo:
      • Ugao nagiba od -5 do +20
    • Fizičke karakteristike
      • Visina:
      • 455mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Masa:
      • 4.8kg (sa postoljem)
      • Dubina:
      • 213.8mm
      • Širina:
      • 614.8mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Kensington security
      • Pakovanje:
      • Naponski kabl, DisplayPort kabl, HDMI kabl
      • Boja:
      • Crna
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • F
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Uglovi gledanja:
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Gaming:
      • Da
      • Tip panela:
      • Fast IPS
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Tip ekrana:
      • LCD
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 160Hz
      • Veličina piksela:
      • 0.155mm
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • LED
      • Odziv:
      • 1ms (Gray to Gray)
      • Nativni kontrast:
      • Odnos stranica:
      • 16:9
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.1
      • 1
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x2W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • Ugao nagiba od -5 do +20
    • Fizičke karakteristike
      • Visina:
      • 455mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Masa:
      • 4.8kg (sa postoljem)
      • Dubina:
      • 213.8mm
      • Širina:
      • 614.8mm