ASUS 27 inča VG27AQML1A QHD 260Hz TUF Gaming monitor crni
Šifra: 90681
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Gaming:
      • Da
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Odziv:
      • 1ms (Gray to Gray)
      • Ostalo:
      • Non-Glare, Flicker-free, HDR10, Low Blue Light, Shadow boost, 90% of DCI-P3, HDCP
      • Tip panela:
      • Fast IPS
      • Dinamički kontrast:
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium, nVidia G-Sync Compatible
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 260Hz
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Nativni kontrast:
      • Veličina piksela:
      • 0.233mm
      • Osvetljenje:
      • 400 nita
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • USB priključci:
      • 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A, 1x USB 2.0 (Tip A) - servisni port
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Ukupno USB priključaka:
      • 1, 2
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort 1.4a
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm, Izlaz za slušalice
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 2W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
    • Fizičke karakteristike
      • Širina:
      • 615mm
      • Dubina:
      • 214mm, 54mm (bez postolja), 51mm (bez postolja)
      • Masa:
      • 5kg, 6.4kg (sa postoljem), 4.1kg (bez postolja), 4.2kg (bez postolja)
      • Boja:
      • Crna
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Swivel
      • Visina:
      • 367mm (bez postolja), 534mm (sa postoljem), 455mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • E, F
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Gaming:
      • Da
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Odziv:
      • 1ms (Gray to Gray)
      • Ostalo:
      • Tip panela:
      • Fast IPS
      • Dinamički kontrast:
      • Uglovi gledanja:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 260Hz
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Nativni kontrast:
      • Veličina piksela:
      • 0.233mm
      • Osvetljenje:
      • 400 nita
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • USB priključci:
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Ukupno USB priključaka:
      • 1, 2
      • 1
      • DisplayPort priključci:
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm, Izlaz za slušalice
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 2W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
    • Fizičke karakteristike
      • Širina:
      • 615mm
      • Dubina:
      • Masa:
      • Boja:
      • Crna
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Swivel
      • Visina:
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm