ASUS 27 inča VG27AQM1A QHD 260Hz TUF Gaming monitor crni
Šifra: 78411
      • 16:9
      • Veličina piksela:
      • 0.233mm
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Osvetljenje:
      • 400 nita
      • Odziv:
      • 1ms (Gray to Gray)
      • Ostalo:
      • Non-Glare, Flicker-free, HDR10, 90% of DCI-P3
      • Tip panela:
      • Fast IPS
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 260Hz
    • Priključci Slotovi
      • USB priključci:
      • 1x USB 2.0 (Tip A) - servisni port
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4a
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 2W
    • Fizičke karakteristike
      • Dubina:
      • 214mm, 51mm (bez postolja)
      • Širina:
      • 615mm
      • Visina:
      • 367mm (bez postolja), 455mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Masa:
      • 5kg, 4.2kg (bez postolja)
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • E
    • Naziv artikla:
      • 16:9
      • Veličina piksela:
      • 0.233mm
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Osvetljenje:
      • 400 nita
      • Odziv:
      • 1ms (Gray to Gray)
      • Ostalo:
      • Tip panela:
      • Fast IPS
      • AMD FreeSync Premium
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 260Hz
    • Priključci Slotovi
      • USB priključci:
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4a
      • Ukupno USB priključaka:
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 2W
    • Fizičke karakteristike
      • Dubina:
      • 214mm, 51mm (bez postolja)
      • Širina:
      • 615mm
      • Visina:
      • 367mm (bez postolja), 455mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm