ASUS 27 inča VG27AQ1A WQHD 144Hz G-sync TUF Gaming monitor crni
Šifra: 45346
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Tip panela:
      • IPS
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 170Hz
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Odziv:
      • 1ms (mprt)
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium, nVidia G-Sync Compatible
      • Ostalo:
      • Flicker-free, HDR10, Low Blue Light, Trace Free Technology
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • LED
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Nativni kontrast:
      • Gaming:
      • Da
      • Osvetljenje:
      • 350 nita
    • Priključci Slotovi
      • USB priključci:
      • 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 2W
    • Fizičke karakteristike
      • Dubina:
      • 215mm (sa postoljem), 51mm (bez postolja)
      • Dodatne mogućnosti:
      • Pivot, Podesivost po visini, Swivel, Tilt
      • Širina:
      • 615mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Masa:
      • 6.6kg
      • Boja:
      • Crna
      • Visina:
      • 367mm (bez postolja), 405mm ~ 535mm (sa postoljem)
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • F
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Tip panela:
      • IPS
      • Uglovi gledanja:
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 170Hz
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Odziv:
      • 1ms (mprt)
      • Ostalo:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • LED
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Nativni kontrast:
      • Gaming:
      • Da
      • Osvetljenje:
      • 350 nita
    • Priključci Slotovi
      • USB priključci:
      • 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno USB priključaka:
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • 1
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 2W
    • Fizičke karakteristike
      • Dubina:
      • Dodatne mogućnosti:
      • Širina:
      • 615mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Masa:
      • 6.6kg
      • Boja:
      • Crna
      • Visina: