ASUS 27 inča TUF VG27AQML5A QHD 2560x1440 Fast IPS 300 Hz gaming monitor
Šifra: 97925
      • Odziv:
      • 1ms (Gray to Gray), 0.3ms
      • Tip panela:
      • Fast IPS
      • Veličina piksela:
      • 0.233mm
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 300Hz
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync, nVidia G-Sync Compatible
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 400 nita
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • Izlaz za slušalice
      • USB priključci:
      • 1x USB 3.2 Gen1 (Tip C) - servisni port
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.1
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 2W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • Ostalo:
      • Ugao nagiba od -5 do +20
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 5.8kg (sa postoljem)
      • Dubina:
      • 215mm (sa postoljem)
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
      • Širina:
      • 615mm
      • Visina:
      • 534mm (sa postoljem)
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • F
    • Naziv artikla:
      • Odziv:
      • 1ms (Gray to Gray), 0.3ms
      • Tip panela:
      • Fast IPS
      • Veličina piksela:
      • 0.233mm
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 300Hz
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 400 nita
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • Izlaz za slušalice
      • USB priključci:
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.1
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 2W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • Ugao nagiba od -5 do +20
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 5.8kg (sa postoljem)
      • Dubina:
      • 215mm (sa postoljem)
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Širina:
      • 615mm
      • Visina:
      • 534mm (sa postoljem)