ASUS 27 inča ROG Strix OLED XG27UCDMG gaming monitor
Šifra: 94677
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Tip panela:
      • QD OLED (Quantum Dot OLED)
      • Gaming:
      • Da
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Veličina piksela:
      • 0.1553mm
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 240Hz
      • Tip ekrana:
      • OLED
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Veličina ekrana:
      • 26.5 inča
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 1.000 nita (HDR peak)
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium Pro, nVidia G-Sync Compatible
      • Odziv:
      • 0.03ms (Gray to Gray)
      • Ostalo:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
    • Priključci Slotovi
      • USB priključci:
      • 1x USB tip C, 3x USB-A 3.2 Gen 1
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.1
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
    • Dodatne funkcije
      • Power delivery (preko USB-C):
      • Do 90W
      • Podržane tehnologije:
      • Aura Sync Lighting
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Širina:
      • 613mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel, Kensington security, 14 inča tripod soket
      • Dubina:
      • 168.7mm
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 7.44kg (sa postoljem)
      • Visina:
      • 509.4mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • F
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Tip panela:
      • QD OLED (Quantum Dot OLED)
      • Gaming:
      • Da
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Uglovi gledanja:
      • Veličina piksela:
      • 0.1553mm
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 240Hz
      • Tip ekrana:
      • OLED
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Veličina ekrana:
      • 26.5 inča
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 1.000 nita (HDR peak)
      • Odziv:
      • 0.03ms (Gray to Gray)
      • Ostalo:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
    • Priključci Slotovi
      • USB priključci:
      • 1
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.1
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
    • Dodatne funkcije
      • Do 90W
      • Podržane tehnologije:
      • Aura Sync Lighting
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Širina:
      • 613mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Dubina:
      • 168.7mm
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 7.44kg (sa postoljem)
      • Visina:
      • 509.4mm