APACER DIMM DDR4 16GB 3200MHz AU16GGB32CSYBGH
Šifra: 18246
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Karakteristike
      • Tip memorije:
      • DDR4
      • Broj modula u pakovanju:
      • 1
      • Vrsta:
      • DIMM
      • Kapacitet:
      • 16GB
      • Broj pinova:
      • 288
      • Latencija:
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Voltaža:
      • 1.2V
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • RAM Memorije
    • Karakteristike
      • Tip memorije:
      • DDR4
      • Broj modula u pakovanju:
      • 1
      • Vrsta:
      • DIMM
      • Kapacitet:
      • 16GB
      • Broj pinova:
      • 288
      • Latencija:
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Voltaža:
      • 1.2V