AOC 34 inča CU34G2XPBK WQHD Gaming zakrivljeni monitor
  • Proizvod iz grupe: Monitori
  • Proizvođač: AOC
  • Nema na stanju
Šifra: 86019
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Rezolucija:
      • 3.440 x 1.440
      • Ostalo:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Odnos stranica:
      • 21:9
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 430 nita
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
      • Tip ekrana:
      • VA LED zakrivljeni
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Veličina piksela:
      • 0.23175 mm
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 180Hz
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Tip panela:
      • VA
      • Dinamički kontrast:
      • Gaming:
      • Da
      • Odziv:
      • 1ms (mprt), 1ms (GTG)
    • Priključci Slotovi
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDCP 2.2
      • DisplayPort priključci:
      • 2x DisplayPort 1.4
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 2
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • USB priključci:
      • 4x USB 3.2 Gen1 Downstream
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 8kg (sa postoljem)
      • Visina:
      • 398.2mm ~ 528.2mm
      • Montiranje na zid:
      • Da
      • Boja:
      • Crno-crvena
      • Širina:
      • 808.3mm
      • Dubina:
      • 237.4mm (sa postoljem)
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Swivel, Kensington security
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • G
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Rezolucija:
      • 3.440 x 1.440
      • Ostalo:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Odnos stranica:
      • 21:9
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 430 nita
      • AMD FreeSync Premium
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
      • Tip ekrana:
      • VA LED zakrivljeni
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Veličina piksela:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 180Hz
      • Uglovi gledanja:
      • Tip panela:
      • VA
      • Dinamički kontrast:
      • Gaming:
      • Odziv:
      • 1ms (mprt), 1ms (GTG)
    • Priključci Slotovi
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDCP 2.2
      • DisplayPort priključci:
      • 2x DisplayPort 1.4
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • USB priključci:
      • 4x USB 3.2 Gen1 Downstream
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 8kg (sa postoljem)
      • Visina:
      • 398.2mm ~ 528.2mm
      • Montiranje na zid:
      • Boja:
      • Crno-crvena
      • Širina:
      • 808.3mm
      • Dubina:
      • 237.4mm (sa postoljem)