ACT-TA-CHAV-WC10 Gembird drzac mobilnog telefona za auto za ventilacioni otvor + bezicni QI punjac
Šifra: 11447
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Univerzalno - odgovara vec´ini pametnih telefona
    Sistem automatskog zakljucavanja za lako fiksiranje telefona
    Brzi bežicni QI punjac
    -Držac za pametni telefon u automobilu sa ugradenim bežicnim Qi punjacem od 10 W
    -Sistem automatskog zakljucavanja, za upotrebu sa telefonima širine od 65 do 85 mm
    -Podesivi nosac za ventilaciju
    Izlazna snaga bežicnog Qi: 10 W (max.)
    RF frekvencija: 110 KHz - 205 KHz
    Max. jacina polja: 55,37 dBuV/m(PK) na 3 m
    Zaštita od prekomerne struje i napona: da
    Ulazna snaga: 5V/2A, 9V/1.67A
    Izlazna snaga: 5V/1A, 9V/1.2A
    Radna temperatura: -10 ~ +40°C
    Max. širina telefona: 65 - 85 mm
    Max. debljina telefona: 11 mm
    Neto težina: 77 g
    Sistemski zahtevi
    Telefon sa podrškom za bežicno punjenje
    USB auto (brzi) punjac
    * Futrole i/ili maske za telefon mogu uticati na funkciju bežicnog punjenja
    Univerzalno - odgovara vec´ini pametnih telefona Sistem automatskog zakljucavanja za lako fiksiranje telefona Brzi bežicni QI punjac -Držac za pametni telefon u automobilu sa ugradenim bežicnim Qi punjacem od 10 W -Sistem automatskog zakljucavanja, za upotrebu sa telefonima širine od 65 do 85 mm -Podesivi nosac za ventilaciju Izlazna snaga bežicnog Qi: 10 W (max.) RF frekvencija: 110 KHz - 205 KHz Max. jacina polja: 55,37 dBuV/m(PK) na 3 m Zaštita od prekomerne struje i napona: da Ulazna snaga: 5V/2A, 9V/1.67A Izlazna snaga: 5V/1A, 9V/1.2A Radna temperatura: -10 ~ +40°C Max. širina telefona: 65 - 85 mm Max. debljina telefona: 11 mm Neto težina: 77 g Sistemski zahtevi Telefon sa podrškom za bežicno punjenje USB auto (brzi) punjac Pre upotrebe, uverite se da je ventilacioni otvor u vašem automobilu dovoljno jak da podrži držac telefona * Futrole i/ili maske za telefon mogu uticati na funkciju bežicnog punjenja
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Oprema za mobilne telefone