EG-WPC10-02 Gembird bezicni Qi punjac, 10W, black
Šifra: 44615
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Bežicno postolje za punjac Qi telefona (10W)
    Podržava brzo bežicno punjenje
    Zahteva 5V/2A adapter za napajanje (nije ukljucen u pakovanju)
    Ulaz: 5V / 2A ili 9V / 1,67A
    Izlaz: 5V 1A ili 9V / 1.1A
    Snaga: max. 10 W
    Dimenzije: 135x70x85mm
    Telefon ili tablet sa ugradenim Qi bežicnim punjenjem:
    Apple iPhone: 8, 8 Plus, X
    Samsung Galaxy: S9, S9+, Note 8, S8, S8+, S7, S7 Edge, Note 5, S6, S6 Edge
    LG: V30, G6 (US version only), G4 (optional), G3 (optional)
    Microsoft (Nokia) Lumia: 1520, 1020, 930, 929, 928, 920, 820
    Google Nexus: 4, 5, 6, 7 (2013)
    BlackBerry: Priv Z30
    Huawei P30 pro
    QI je kineska rec za životnu energiju. Tehnologija punjenja indukcijom Qi omogucava bežicno punjenje pametnih telefona i tableta. Morate samo da postavite svoj mobilni telefon na podlogu za punjenje pomocu Qi-a, sprecite habanje porta za punjenje telefona. Pošto je Qi standardizovani sistem, punjac za punjenje i mobilni telefon ne moraju biti od istog proizvodaca. Na taj nacin bilo koji Qi punjac ce biti kompatibilan sa razlicitim mobilnim telefonima. I sve to bez kablova. Molimo proverite uputstvo za upotrebu pametnog telefona kako biste saznali da li je kompatibilan sa QI. Bežicno postolje za punjac Qi telefona (10W) Podržava brzo bežicno punjenje Kompatibilno sa svim Qi sertifikovanim uredajima, ukljucujuci nekoliko Samsung Galaki S modela, Nokia Lumia modele i nekoliko drugih modela telefona razlicitih brendova. Zahteva 5V/2A adapter za napajanje (nije ukljucen u pakovanju) Ulaz: 5V / 2A ili 9V / 1,67A Izlaz: 5V 1A ili 9V / 1.1A Snaga: max. 10 W Dimenzije: 135x70x85mm Telefon ili tablet sa ugradenim Qi bežicnim punjenjem: Apple iPhone: 8, 8 Plus, X Samsung Galaxy: S9, S9+, Note 8, S8, S8+, S7, S7 Edge, Note 5, S6, S6 Edge LG: V30, G6 (US version only), G4 (optional), G3 (optional) Microsoft (Nokia) Lumia: 1520, 1020, 930, 929, 928, 920, 820 Google Nexus: 4, 5, 6, 7 (2013) BlackBerry: Priv Z30 Huawei P30 pro
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Oprema za mobilne telefone