A-DATA DIMM DDR5 16GB 4800MHz AD5U480016G-S
Šifra: 3258
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Kapacitet:
  • 16 GB
  • Tip memorije:
  • DDR5
  • Vrsta:
  • DIMM
Artikal nije dostupan
  • Karakteristike
    • Latencija:
    • Radni takt memorije:
    • 4.800MHz
    • Tip memorije:
    • DDR5
    • Serija:
    • AD5U480016G-S
    • Voltaža:
    • 1.1V
    • Broj modula u pakovanju:
    • 1
    • Kapacitet:
    • 16GB
    • Broj pinova:
    • 288
    • Vrsta:
    • DIMM
    • Napomena:
    • UDIMM
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 120 meseci
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • RAM Memorije
  • Karakteristike
    • Latencija:
    • Radni takt memorije:
    • 4.800MHz
    • Serija:
    • AD5U480016G-S
    • Voltaža:
    • 1.1V