A-DATA DIMM DDR4 32GB 3200MHz XPG SPECTRIX D50 AX4U320032G16A-ST50 Tungsten Grey
Šifra: 29580
      • Serija:
      • SPECTRIX D50
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Voltaža:
      • 1.35V
      • Kapacitet:
      • 32GB
    • Naziv artikla:
      • Serija:
      • SPECTRIX D50
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Voltaža:
      • 1.35V