RAM DDR4 8GB 3200MHz G.Skill F4-3200C16S-8GIS
Šifra: 97641
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Memory Type: DDR4
    Capacity: 8GB (8GBx1)
    Multi-Channel Kit: Single Channel Kit
    Tested Speed (XMP): 3200 MT/s
    Tested Latency (XMP): 16-18-18-38
    Tested Voltage (XMP): 1.35V
    Registered/Unbuffered: Unbuffered
    Error Checking: Non-ECC
    SPD Speed (Default): 2133 MT/s
    SPD Voltage (Default): 1.20V
    Fan Included: No
    Warranty: 24 meseca
    Features: Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile) Ready
    Memory Type: DDR4
    Capacity: 8GB (8GBx1)
    Tested Speed (XMP): 3200 MT/s
    Tested Voltage (XMP): 1.35V
    Error Checking: Non-ECC
    SPD Speed (Default): 2133 MT/s
    SPD Voltage (Default): 1.20V
    Fan Included: No
    Warranty: 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • RAM Memorije
    Tested Voltage (XMP): 1.35V
    SPD Voltage (Default): 1.20V