A-DATA DIMM DDR4 16GB 3600MHz XPG SPECTRIX D50 AX4U360016G18I-SW50 bela
Šifra: 29573
      • Radni takt memorije:
      • 3.600MHz
      • Kapacitet:
      • 16GB
      • Serija:
      • SPECTRIX D50
      • Voltaža:
      • 1.35V
    • Naziv artikla:
      • Radni takt memorije:
      • 3.600MHz
      • Kapacitet:
      • 16GB
      • Serija:
      • SPECTRIX D50
      • Voltaža:
      • 1.35V