A-DATA DIMM DDR4 16GB 3600MHz XPG SPECTRIX D50 AX4U360016G18I-ST50 Tungsten Grey
Šifra: 29572
      • Voltaža:
      • 1.35V
      • Radni takt memorije:
      • 3.600MHz
      • Kapacitet:
      • 16GB
      • Serija:
      • SPECTRIX D50
    • Naziv artikla:
      • Voltaža:
      • 1.35V
      • Radni takt memorije:
      • 3.600MHz