A-DATA DIMM DDR4 16GB 3200MHz XPG SPECTRIX D60G AX4U320016G16A-ST60 RGB
Šifra: 33535
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Kapacitet:
      • 16GB
      • Voltaža:
      • 1.35V
      • RGB:
      • Da
      • Broj pinova:
      • 288
      • Napomena:
      • Intel XMP 2.0
      • Latencija:
      • Serija:
      • SPECTRIX D60G
    • Naziv artikla:
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Kapacitet:
      • 16GB
      • Voltaža:
      • 1.35V