3DP-TPE1.75-01-B TPE FLEKSIBILNI Filament za 3D stampac 1,75mm kotur 1KG BLUE
Šifra: 9043
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 3.770,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    JEDNOSTAVNO ZA UPOTREBU
    *Visoka elastičnost i odlična otpornost na abraziju
    Material: TPE, 1.75mm diameter
    Weight: 1 kg/spool (2.2 lbs)
    Length: approx. 420m
    Density at 21.5 °: 0.9 g/cm3
    Melt Flow Index at g/10min 200°C/5kg: 11
    Melt Point: 190 - 240 °C
    Heat-Deflection-Temperature: /
    Yield Strength at 5mm/min: 43 MPa
    Tear Strength: 86 KN/m
    Ensile Break: 500 %
    Diameter: 1.75 ± 0.05mm
    Spool dimensions: 200mm diameter x 67mm height x 53mm central hole
    System requirements
    A 3D printer with 1.75mm extruder of temperature around 230 °C, suitable for TPE filament
    JEDNOSTAVNO ZA UPOTREBU Fleksibilan filament je poseban koji omogucava korisniku da dobije materijale slične gumi. Sa ovim materijalom možete kreirati predmete koji ce se pojaviti kao guma, a prema vrsti gume, korisnik može dobiti različite nivoe mekosti. Otpornost materijala je odličan i otpornost na kidanje je velika. *Visoka elastičnost i odlična otpornost na abraziju Material: TPE, 1.75mm diameter Weight: 1 kg/spool (2.2 lbs) Length: approx. 420m Density at 21.5 °: 0.9 g/cm3 Melt Flow Index at g/10min 200°C/5kg: 11 Melt Point: 190 - 240 °C Heat-Deflection-Temperature: / Yield Strength at 5mm/min: 43 MPa Tear Strength: 86 KN/m Ensile Break: 500 % Diameter: 1.75 ± 0.05mm Spool dimensions: 200mm diameter x 67mm height x 53mm central hole System requirements A 3D printer with 1.75mm extruder of temperature around 230 °C, suitable for TPE filament
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 3D Štampači i oprema